שירותי משרד מרחוק

שירותי משרד מרחוק

אולי השאלה הראשונה שעולה לכם בראש היא האם שירותי משרד מרחוק מתאימים עבורכם.  אם אתם נמצאים בשלב של התלבטות. שלב בו אתם מבינים כי אתם זקוקים לעזרה, אך אינכם בטוחים האם להעסיק עוזרת שכירה, או לפנות לעזרתם של שירותי משרד חיצוניים – מאמר זה בשבילכם. 

במאמר זה אסקור מהם שירותי ניהול משרד מרחוק ומה היתרונות של שירותי מזכירות לפי שעה, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת. 

שירותי משרד חיצוניים

שירותי ניהול משרד מרחוק

אז השאלה הראשונה שלכם היא האם שירותי משרד מרחוק יכולים להתאים לסוג העסק ואופי הפעילות, כמו גם גם להיקף העבודה. ובתור מי שעובדת בתחום כבר למעלה מעשר שנים, אני יכולה להבטיח לכם כי השירותים יכולים להתאים לכל עסק. 

בין הלקוחות המרוצים אשר נעזרים בשירותי משרד ושירותי מזכירה אישית ניתן להזכיר: פרילנסרים העובדים מהבית, ואף נוודים דיגיטליים. בעלי מקצועות כמו עורכי דין, רואי חשבון, רופאי שיניים וכדומה.  נותני שירותים כמו חברות הדברה, אינסטלטורים, מנעולנים ועוד. וכמובן גם אנשי עסקים, המנהלים פעילות מקומית ובינלאומית,  ומחפשים עוזרת אישית לאיש עסקים

עבור כל סוגי הלקוחות אנו מסוגלים לייצר ערך רב. אנו יכולים לתת מענה בהתאמה אישית עבור כל האתגרים האדמיניסטרטיביים הקיימים. אנו מסוגלים לתפור חבילת שירותים המתאימה לצרכים של כל אחד. כאשר אתם יכולים לבחור את סוג השירותים, ואף את מספר שעות העבודה היומי, שבועי, חודשי וכו‘. 

והכל כמובן תוך כדי שמירה על גמישות והיכולת לתת מענה גם כאשר צורכי העסק משתנים. 

שרותי משרד מרחוק 

שירותי משרד חיצוניים

היתרונות של שירותי ניהול משרד מרחוק:

לאחר שההבנתם כי שירותי משרד חיצוניים יכולים להתאים לכל סוגי העסקים, ברצוני לסקור את היתרונות שהם יכולים להביא עבור העסק שלכם:

שירותי מזכירות במודל כלכלי משתלם – לא אחת אנו פוגשים בעלי עסקים המספרים לנו כי הם טובעים בעבודות האדמיניסטרטיביות, דבר הפוגע בהם מבחינה עסקית. אך כאשר אנו שואלים מדוע הם אינם מעסיקים מזכירה הם מספרים לנו כי כמות העבודה שתהיה למזכירה עדיין לא תצדיק עבודה במשרה מלאה.  מהבחינה הזו שירותי משרד במיקור חוץ יכולים לספק פתרון מושלם בו אתם משלמים על מזכירה לפי שעה. 

גמישות בכוח האדם – שירותי משרד מרחוק מעניקים לכם גמישות בכוח האדם. העסקת עובדים חדשים, או פיטורי עובדים הם אינם דבר פשוט. אם עסק מתמודד עם עליה פתאומית בהיקף העבודה, שעשויה להיות זמנית, הוא אינו יכול לגייס כוח אדם באופן מידיי. ובמידה וישנה ירידה בהיקף העבודה, גם לפטר עובדים זה דבר שיש לו הוצאות. בעזרת שירותי משרד לעסקים תוכלו ליהנות מגמישות מלאה. 

יותר זמן פנוי– בזכות חבילת השירותים תוכלו ליהנות מיותר זמן פנוי. כלומר זמן שתוכלו להשקיע לצורך פיתוח עסקי ותכנון אסטרטגי, וכל הדברים שבאמת רק אתם, בעלי העסק,  יכולים לעשות. לא תהיו מוטרדים מעבודת ניירת שגוזלות לכם את הזמן. 

להעלות את הרמה המקצועית – אנו בטוחים כי הרמה המקצועית של שירותי העסק שלכם גבוהה מאוד. אך כאשר אתם מנהלים בעצמכם את האדמיניסטרציה, דווקא שם מתגלה החולשה שלכם. אולי אינכם זמינים ולא מספיקים לענות לטלפונים או מיילים בזמן, ואולי יש גם בעיות חמורות יותר. בעזרת שירות מזכירות לעסקים תוכלו לשפר את כל הרמה המקצועית ולשפר את שביעות רצון הלקוחות. 

חבילת מיומנויות – כל אחד יכול להצטיין במשהו, ואולי גם יותר מדבר אחד. אבל אף אחד לא יכול להצטיין בכל דבר. המטלות המשרדיות יכולות להיות שונות ומגוונות, מניהול מסודר של הניירת ועד הכנת מצגות או ניהול תיאומים לוגיסטיים. כאשר אתם שוכרים שירותי ניהול משרד מרחוק, אתם מקבלים צוות אשר התמקצע בכל המיומנויות הנדרשות בסביבת העסקים המודרנית.

שירותי ניהול משרד מרחוק

שירותי משרד מרחוק

שירותי משרד חיצוניים ניתנים בהתאמה אישית. כלומר כל עסק עשוי להזדקק לשירותים שונים. חלק פונים אלינו בבקשה לשירותי ניהול פגישות בלבד, ואילו אחרים מבקשים להטיל עלינו מגוון רחב של תחומי אחריות בתחום ה BACK OFFICE והאדמיניסטרציה. 

אנו יכולים לנהל את רישומי הלקוחות ואנשי הקשר, לשלוח חומר שיווקי או לעדכן פרטים. אנו יכולים לוודא כי תשלחו ברכות לשנה החדשה לכולם. לחפש מידע באינטרנט, לאתר ספקים ולקבל הצעות מחיר. להפיק מסמכים חשבונאיים, ולתייק מסמכים וקבצים בצורה מאורגנת ומסודרת. שליחת דברי דואר, תיאומים לוגיסטיים וכל צורך אדמיניסטרטיבי. 

אנו ב DHO שירותי ניהול מתקדמים מוכנים לכל אתגר. ובמסגרת השירותים שלנו אנו מטפלים בהיבטים שונים של ניהול המשרד, ניהול קשרי לקוחות, שיווק, רכש, ניהול פיננסי ועוד. 

צרו קשר בלינקדאין

דילוג לתוכן