עוזרת אישית לאיש עסקים

עוזרת אישית לאיש עסקים

עוזרת אישית לאיש עסקים היא במקרים רבים החוליה החלשה. אין ספק כי כל איש עסקים הרוצה להצליח חייב מזכירה אישית. מאחורי כל עסקה, כל השקעה, כל חוזה וכל שיתוף פעולה עסקי ישנה כמות אינסופית של עבודה אדמיניסטרטיבית שוטפת. כל איש עסקים נדרש לעוזרת אמינה ומקצועית שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות. 

ללא מנהלת אדמיניסטרציה אישית, אנשי העסקים ימצאו את עצמם מבזבזים זמן יקר על מענה לשיחות טלפון, התעסקות בתיוק מסמכים, הקלדת נתונים ואינספור התעסקויות גוזלות זמן. 

מזכירה אישית

דרוש עוזר אישי לאיש עסקים

כאשר דרוש עוזר אישי לאיש עסקים, אין מדובר אך ורק במענה טלפוני וניהול יומן פגישות. מדובר בחבילת שירותים בהתאמה אישית, ובעיקר בשקט נפשי. זהו השירות המאפשר לאיש העסקים לדעת כי ענייניו האדמיניסטרטיביים מתנהלים ביעילות ובאחריות, ומשרתים את מטרותיו העסקיות. שום איש עסקים אינה רוצה רמת שירותים נמוכה המהווה עבורו מכשול. 

בתור אנשי עסקים בוודאי מוכרות לכם סיטואציות כגון:

  • משקיע חשוב מגיע מחוץ לארץ ואתם צריכים לדאוג עבורו לבית מלון, איסוף משדה התעופה, הסעות ומתן מענה לכל צורך שיתעורר במהלך השהייה שלו בארץ. שום דבר מסובך, רק גוזל הרבה זמן לתאם את כל הדברים ולעמוד לכולם על הראש. 
  • אתם צריכים לאסוף מסמכים מעורך הדין בתל אביב, לחתום ולדאוג שיגיעו אל עורכי הדין של המשקיע בלונדון עד סוף השבוע. אבל FEDEX נותנים לכם להמתין שעה על הקו, ו DHL שולחים אתכם למלא טפסים ארוכים באינטרנט. 
  • סוף החודש מתקרב ויש לכם לכם עשרות חשבוניות של הוצאות לתיוק ודיווח, לקוחות שצריך להזכיר להם לשלם והרבה מאוד ניירת. אם תתחילו לטפל בזה, זה ישבית אתכם ליומיים.

ואלו הן רק כמה דוגמאות לצרכים של אנשי העסקים. אתם חייבים מזכירה אישית עליה תוכלו להטיל את כל המשימות.  מישהי שתוריד מכם את כל העבודות הסיזיפיות ואת כל העבודה המשרדית, ותאפשר לכם להיות עם ראש נקי. זו לא סתם מזכירה, דרוש עוזר אישי לאיש עסקים אשר ידע להגדיל ראש ולהסיר מכשולים. 

דרוש עוזר אישי לאיש עסקים

מזכירה אישית

לא קל למצוא עוזרת אישית לאיש עסקים. חשוב לכם לקבל עזרה מקצועית, שירותי משרד שמבינים כיצד מתנהלים עסקים ויודעים מה הצרכים שלכם. אחריות אישית, אמינות וזמינות הן בוודאי תכונות נדרשות, אך לא די בהן.

אתם זקוקים לעוזר אישי המסוגל לצפות בעיות בטרם הן מתרחשות, ולהבטיח לכם ”נסיעה חלקה“. אינכם רוצים להיות המזכיר של המזכירה, ואתם לא רוצים לשמוע שהמסמכים לא יגיעו בזמן כי FEDEX לא ענו לטלפון. אתם חייבים שירותי מזכירות שידעו להעניק לכם ערך מוסך ולהזיז עניינים. 

זה לא רק מענה לטלפונים וניהול יומן פגישות. יש כאן צורך בשירותי משרד הדורשים הכרות עם התחום הפיננסי והחשבוני, ענייני שיווק וכל סביבת העסקים המודרנית. ואת זה תקבלו רק אצל DHO שירותי משרד מתקדמים. 

עוד היבט חשוב בעבודה הוא שמירה על דיסקרטיות. מזכירה אישית לאיש עסקים בוודאי חשופה למידע אישי ועסקי רב. שום איש עסקים אינו מעוניין כי עסקאותיו והשקעותיו ידלפו. ובמקרים רבים דיסקרטיות והתנהלות שקטה היא הכרחית לצורך הצלחת מיזמים עסקיים. שמירה על דיסקרטיות ופרטיות היא עיקרון חשוב כאשר עובדים עם שירותי משרד במיקור חוץ.

עוזרת אישית לאיש עסקים

עוזרת אישית לאיש עסקים

כל איש עסקים מבין כי מדובר בהרבה יותר משירותי מזכירות. מזכירה אישית היא משרת אמון, המסייעת ותומכת בכל הצרכים המקצועיים של איש העסקים. במקרים רבים היא הפנים של העסק, והיא זו אשר תענה לטלפונים של לקוחות, שותפים עסקיים ובעלי עניין. היא זו אשר תיתן להם מענה, תעניק להם שירות ותספק להם תשובות. זוהי לא עבודה שניתן להקל בה ראש. 

ולכן כאשר דרוש עוזר אישי לאיש עסקים יש לחפש רק את הטוב ביותר. שירותי ניהול משרד מקצועיים ובעלי ניסיון, עם סטנדרטים גבוהים ויכולת מוכחת לתת שירות התואם לצרכים של סביבת העסקים המודרנית. 

זוהי בדיוק הסיבה מדוע הקמתי את DHO, חברה לשירותי משרד מתקדמים. שאפתי להקים חברת שירותי משרד אשר תעניק מענה כולל לכל הצרכים של אנשי העסקים, תוך כדי הקפדה על אמינות ומקצועיות, המתורגמים בסופו של דבר לעבודה ללא דאגות. 

יש לנו חבילת שירותים רחבה המתאימה עבור הצרכים של כל אנשי העסקים, כאשר המילה החשובה כאן היא גמישות. בין אם אתם בתחום הפיננסים, הנדל“ן או משקיעי הייטק – אני מציעה לכל איש עסקים חבילת שירותים בהתאמה אישית. 

רוצים לדעת עוד על חבילת השירותים שלנו, ואופי ההתנהלות? אתם מוזמנים ליצור קשר ואוכל לספר לכם עוד על שירותי משרד חיצוניים.

DHO לשירותכם גם בפייסבוק

דילוג לתוכן