מזכירה חיצונית

מזכירה חיצונית

הרבה בעלי עסקים מבינים כי באמצעות מזכירה חיצונית ניתן לפרוץ את הגבולות המגבילים את העסק. כלומר ניתן ליהנות משירותי משרד במיקור חוץ, במודל משתלם המעניק ערך רב לעסק. ובזכות השירותים הללו ניתן לשפר את פעילות העסק ולהשיג מטרות עסקיות חשובות בצורה קלה ואפקטיבית.

שירותי אדמיניסטרציה במיקור חוץ הם ההתמחות של חברת DHO. אנו מעניקים שירותי משרד במיקור חוץ, והכל בהתאמה אישית. יש לנו מגוון יכולות וכישורים, ואנו יכולים להעניק לכל עסק את הפתרון התואם למידותיו ולצרכיו.

השאלה כמה עולה מזכירה חיצונית תלויה בהיקף הפעילות (מבחינת השעות), ובאופי השירותים הנדרשים. אך זכרו כי כאשר מדברים על מזכירה חיצונית מחיר, חשוב להבין כי זו לא סתם הוצאה אלא השקעה המביאה ערך לעסק.

כמה עולה מזכירה חיצונית

מזכירה חיצונית

ניתן לחלק את סוגי העסקים המחפשים שירותי מזכירות במיקור חוץ לכמה סוגים:

  1. עסקים קטנים שאינם זקוקים למזכירה במשרה מלאה – ישנם עסקים רבים, לרבות פרילנסרים, שאינם זקוקים למזכירה במשרה מלאה. היקף העבודה שלהם אינו מצדיק מזכירה שתגיע למשרד כל יום משמונה עד חמש. הם בהחלט זקוקים לשירותי מזכירות, אך משתלם להם יותר שירות של שעה ביום.
  2. עסקים שאינם מחזיקים משרד – ישנם עסקים שאינם משקיעים במשרד. אלו יכולים להיות פרילנסרים שעובדים מהבית, ואלו יכולים להיות עסקים שהעבודה שלהם היא עבודת שטח כמן למשל: חברה המעניקה שירותי תחזוקה לבריכות שחייה, קבלני איטום, מנעולנים ועוד. הם זקוקים לשירותי מזכירות, אך לא משתלם להם לשכור משרד ולהשקיע בציוד. ולכן גם הם יבחרו בשירותי משרד או שירותי מענה טלפוני במיקור חוץ.
  3. עסקים שגדלים במהירות – לעתים ישנם עסקים שמשחק להם המזל, וברגע אחד הם עושים קפיצה גדולה שתופסת אותם ממש לא מוכנים. למשל באחד המקרים פנה אלינו יבואן שניהל עסק קטן. אך באחד הימים אחד ממוצריו הפך ללהיט, ומייד מצא את עצמו מתמודד עם מבול של הזמנות ופניות שלא היה ערוך להתמודד איתן. באמצעות שירותי משרד מרחוק הצלחנו לסייע לו לקבל את כל ההזמנות, ולתגבר את הנהלת החשבונות שלו.
  4. עסקים המתמודדים עם עונתיות – ישנם עסקים המנהלים את כל ענייני המשרד בעצמם. אך בתקופות מסוימות, התחומות בזמן, הם נזקקים לתגבור. הם לא יגדילו את מצבת כוח האדם מכיוון שמדובר בתקופה של מספר שבועות. במקרים שכאלו הם יעדיפו שירותי אדמיניסטרציה לחברות ועסקים באאוטסורסינג. לדוגמה אלו יכולים יבואנים המציעים סחורות לקראת החזרה לשנת הלימודים ומתמודדים עם עומס רב בעונת הקיץ. עסקים המציעים מתנות או שירותים לקראת חג הפסח ועוד.
  5. עסקים הרוצים לשפר את רמת השירות – ישנם בעלי עסקים המבינים כי יש לשפר את רמת השירות על מנת לחזק את מיתוג העסק. ואולי עד היום הם ענו לשיחות בעצמם, אך עכשיו הם מעדיפים מענה טלפוני אנושי מקצועי יותר שיכול להעניק חווית לקוח משופרת.
  6. עסקים המחפשים פתרון זמני – יתכן כי העסק מתנהל מצויין בעצמי. אבל עכשיו העובדת המסורה שטיפלה בכל העניינים האדמיניסטרטיביים יצאה לחופשת לידה. אתם מאחלים לה הרבה אושר, ומחכים לרגע שתשוב לעבודה. ובינתיים תבחרו בפתרון זמני.

מזכירה חיצונית מחיר
מזכירה חיצונית מחיר

אתם מוזמנים להתקשר לחברת DHO ולשאול כמה עולה מזכירה חיצונית. ולאחר שנבין מהם הצרכים שלכם, נוכל להציע לכם חבילת שירות המתאימה לתקציב ולצורכי העסק.

אך חשוב לנו להדגיש את הערך הרב שיש בשירותי המשרד שאנו מעניקים. `זוהי השקעה המאפשרת לעסק להגדיל את הכנסותיו.

העסק מצליח להשתפר בתחומים רבים, וזה מה שתורם להגדלת ההכנסות:

  • שירותי משרד לעסקים מאפשרים לשפר את הרמה המקצועית. בעסקים רבים ישנם דברים שמתנהלים בצורה חובבנית, מכיוון שאין מומחים לתחום שיעשו אותם. העלאת הרמה המקצועית יכולה לבוא לידי ביטוי באספקטים רבים, לרבות שיפור השירות ללקוחות. לצורך הדוגמה, בעזרת תיאום פגישות מקצועי לא תפספסו שום לקוח.
  • ניהול אדמיניסטרטיבי חיצוני (תמיכה אדמיניסטרטיבית) מאפשר לכם להתעסק בפעולות הליבה של העסק. לא אחת עסקים משקיעים אנרגיות בדברים שלא מקדמים את העסק בצורה אסטרטגית. אלו הם דברים שמישהו צריך לעשות, אבל מוטב לתת למזכירה לעשות אותם, ולהתמקד בפיתוח עסקי.
  • ישנו גם חיסכון במשאבים. אל תשכחו כי העסקת מזכירה, אפילו בחצי משרה, מחייבת אתכם להחזיק משרד, ציוד משרדי, מערכות תקשורת ותוכנה. וכאשר אתם פונים לחברת DHO אינכם צריכים להיות מודאגים לגבי הדברים האלו.

מזכירה חיצונית
כמה עולה מזכירה חיצונית

השירות שאנו נותנים הוא תמיד שירות בהתאמה אישית. אנו יכולים לבצע משימות שונות עבורכם; יתכן כי תזדקקו לכולן, ויתכן כי אתם זקוקים לעזרה נקודתית.

אנו מציעים כמה חבילות שירות בסיסיות, אך תמיד ניתן להתאים עבורכם את השירות על פי הצרכים הספציפיים. לכן כדאי לפנות אלינו ונוכל לדבר על הכל, לרבות המחירים.

שירותי משרד מתקדמים DHO – אנו יכולים להבטיח לכם רמה גבוהה של שירות, והרבה מאוד ערך מוסף. עקבו אחרינו בלינקדאין

מזכירה חיצונית |  מזכירה חיצונית מחיר |  כמה עולה מזכירה חיצונית

דילוג לתוכן