כמה עולה תמיכה אדמינסטרטיבית

תמיכה אדמינסטרטיבית

נתחיל מאנקדוטה קטנה על תמיכה אדמינסטרטיבית, ואיך עזרנו לעסק להצליח. 

סטארט-אפ טכנולוגי ישראלי, שהיה בשלבי צמיחה התחיל להיתקל בקשיים בניהול המשימות האדמיניסטרטיביות. הצוות צמח במהירות, והיה צורך בפתרון גמיש שיוכל להתאים לצרכים המשתנים של החברה.

הסטארט-אפ פנה אל שירותי המשרד של חברת DHO מכיוון שהבין במהירות שרק שירותי משרד במיקור חוץ יכולים להעניק לו פתרון ליישום מידי. זאת מבלי להתחיל תהליך של גיוס עובדים והכשרתם למשימה . וכל זאת תוך כדי שמירה על גמישות. 

חברת הסטארט אפ קיבלה מענה בהתאמה אישית, ונהנתה משירות יעיל ומקצועי. באמצעות צוות חיצוני הענקנו לעסק חבילת שירותי תמיכה מגוונת הכולל טיפולים בענייני אדמיניסטרציה שוטפים, תיאומים מול גורמים שונים בארץ ובחו“ל ופעולות רבות אשר אפשרו לחברה המתחילה להתמקד בפיתוח המוצר. 

כתוצאה מכך, הסטארט-אפ הצליח להתמקד בפיתוח המוצר שלו ובגיוס משקיעים, תוך חיסכון משמעותי בזמן ובכסף.

ניהול משרד במיקור חוץ יכול לתרום גם לעסק שלכם! ואתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולשמוע כיצד אנו יכולים לעזור וגם כמה עולה תמיכה אדמינסטרטיבית. 

תמיכה אדמינסטרטיבית מחיר

תמיכה אדמינסטרטיבית

הזמן הוא משאב יקר, וכאשר חושבים על זה מנקודת מבט עסקית ברור שנרצה לנצל אותו בצורה הטובה ביותר. אך בפועל, הרבה מאוד עסקים ובעלי מקצועות מוצאים את עצמם מבזבזים הרבה מאוד זמן על מטלות אדמיניסטרטיביות. 

נכון, זהו חלק בלתי נפרד מפעילות העסק. תמיד תריך להפיק חשבוניות, לענות למיילים או לחשב את משכורות העובדים. אבל זה גוזל מכם את הפוקוס מפעילות הליבה שמייצרת עבורכם הכנסות. 

באמצעות שירותי מזכירות לפי שעה אתם יכולים לטפל בכל אותן המטלות בצורה יעילה יותר. איננו צריכים לספר לכם כי מיקור חוץ הוא דרך משתלמת לחסוך בעלויות, לשפר את השירות ולשמור על גמישות. 

בדיוק כמו חברת הסטארטאפ שקיבלה מאיתנו מעטפת שירותים בהתאמה אישית, כך גם אתם יכולים. זוהי יכולה להיות מזכירה לאיש עסקים, תיאום פגישות טלפוני לאנשי מכירות, מענה טלפוני לעסקים שמתעסקים בפעילות שטח ועוד. 

אנו מכירים היטב את תחום הניהול האדמיניסטרטיבי, ומביאים ערך מוסף של ידע מהתחום הפיננסי, ידע בשיווק וחשבונאות. וכך אנו יכולים להעניק לכל אחד מלקוחותינו מגיוון שירותים לפי הצרכים שלו.

תמיכה אדמינסטרטיבית

כמה עולה תמיכה אדמינסטרטיבית 

לפני שמדברים על תמיכה אדמינסטרטיבית מחיר, חשוב להבין מהם השירותים שאפשר לקבל במסגרת השירות. 

בגדול כל דבר שאתם יכולים לדמיין יכול להיכנס תחת השירות. אנו מחזיקים בצוות רב תחומי היודע להשתלב בכל פעילות ולהעניק לכם ערך מוסף. וכמובן זה מתאים לעסקים קטנים ועסקים גדולים.

השירות יכול לסייע להנהלה הכללית של העסק, או למחלוקות מסוימות בתוך הארגון הזקוקות לעזרה. אנו יכולים לטפל במגוון פעילויות שוטפות בהתנהלות מול העובדים. 

הרבה מהשירות נוגע לתקשורת – בין אם זה שליחת דברי דואר, שליחת מיילים, מענה לטלפונים או טלפונים יזומים. באמצעות שירות מענה טלפוני לעסק ניתן לאפשר לכם לעבוד ללא הפרעות. לא תצטרכו לענות כל רגע לטלפון, ברוב הדברים אנו יכולים לטפל ביעילות גבוהה.

עוד דבר שגוזל מכם זמן זה מסמכים וניירת. יש להפיק מסמכים, לתייק מסמכים בצורה מסודרת. זוהי עבודה שאף פעם לא נגמרת. אנו יכולים לטפל בכל המסמכים והניירת בתוך הארגון, ובין הארגון לגורמים חיצוניים. זהו שירות חושב מאוד גם לפרילנסרים, נוודים דיגיטליים ובעלי מקצועות חופשיים.

ולפעמים העסק מתמודד עם פרויקטים, כמו למשל השתתפות בכנס או תערוכה. דבר שיכול לגזול הרבה מאוד אנרגיה. פתאום מנהלי העסק צריכים לחפש פתרונות כמו דוכנים ואביזרי פרסום, ולעסוק בכל מיני תיאומים. מוטב שתמשיכו לעבוד, מנהלת אדמיניסטרטיבית לפי שעה יכולה לעשות זאת עבורכם בצורה יעילה. אנו ב DHO שירותי ניהול יודעים איך לארגן דוכן בתערוכה. 

וגם בנסיעות אנו יודעים לטפל. אם צריך לארגן הסעות בשביל יום כיף לעובדים, איסוף משדה התעופה של אורחים מחו“ל או להזמין מלונות לתערוכה בסין – אנחנו נסגור עבורכם את כל הפינות.

תמיכה אדמינסטרטיבית מחיר

כמה עולה תמיכה אדמינסטרטיבית

מיקור חוץ הוא תמיד פתרון משתלם ואטרקטיבי עבור עסקים. זהו לא רק צעד חסכוני המעניק לכם גמישות – במקרה שלנו זהו ממש ערך מוסף. 

לא אחת אנו רואים עסקים המטפלים בכל הסוגיות האדמיניסטרטיביות בעצמם. ולא רק שהם מבזבזים זמן יקר, הם גם עושים זאת בצורה בינונית, לעתים בגלל חוסר זמן אבל במקרים רבים בגלל חוסר ניסיון.

כך שלא רק שתפנו לעצמכם זמן יקר, אתם גם צפויים לתוספת איכות בכל האספקטים של הפעילות. ובוודאי שהדברים הללו תורמים באופן חיובי למיתוג העסק, וגם להכנסות של העסק.

רוצים לדעת עוד על היכולות שלנו? על היתרונות של שירותי אדמיניסטרציה במיקור חוץ או מענה טלפוני לעסקים? התקשרו עכשיו ותגלו איך לקחת את הניהול צעד אחד קדימה.

רוצים לדעת עוד על שירותי משרד מרחוק? התקשרו עכשיו!

עקבו אחרינו גם בלינקדין

תמיכה אדמינסטרטיבית | כמה עולה תמיכה אדמינסטרטיבית | תמיכה אדמינסטרטיבית מחיר

דילוג לתוכן